AİLE YÖNETİŞİMİ  ULUSLARARASI OYUNCU

50 yıl önce, Friuli’nin güzel üzüm bağları ile, Luigi kardeşler ve Tarcisio Durante mobilyaların montajı ve bitirilmesinde kalite ve uzmanlık arayan bir piyasa tarafından sunulan iş fırsatlarını ele geçirdiler. 50 yıl sonra, aile mücevherleri İtalyan pazarında önemli bir oyuncu haline geldi ve ahşap ve kağıt ürünleri için yapıştırıcıların Avrupa aşamasında ana referanslardan biri haline geldi.
Uluslararası ortaklıklar yürürlükte, bugün Durante & Dynea Şangay ve Durante & Vivan Türkiye, gelişmekte olan pazarlardaki ticari karakolları temsil ediyor.
Geçen yıl,% 10’luk bir büyüme ile 40 milyon euroluk bir ciroya sahip olan Durante & Vivan, İtalyan iş kültürünün parlak bir örneğidir. Bu, başarının altın kurallarına uzlaşmayan bir modeldir: Yaratıcılık, Erkekler ve İnovasyon.

Bilinçli strateji

Bir şirketin büyümesi ve genişlemesi, üretimin gerçekliğine ve kalitesine bağlıdır.
Bugün, Durante & Vivan, günümüzün zorluklarını kendi geleceğine dair net bir vizyonla ele alan esnek ve gelişmiş bir iştir. Mevcut ekonomik iklim, kalkınma modelimizi yeniden gözden geçirmemizi zorlaştırıyor ve bu derste finansal sistemde öğrendiğimiz farkındalıkla ilerleyebilir ve herkese örnek olabiliriz.