DURANTE & VIVAN VE NOVOTEX ORTAKLIĞI, TEK KOMPOZİT HATTI VE LAMİNASYON İÇİN YAPIŞTIRICILARIN “TEK DURDURMA ALIŞVERİŞ” KAVRAMIYLA TEKSTİL DÜNYA GİRİYOR

Ghirano di Prata, Gaggiano (İtalya), 24 Mart 2016

Üstün kaliteli ürünleri ve dünya çapında bilinen iki İtalyan şirketi olan Durante & Vivan, endüstriyel yapıştırıcılarla ahşap endüstrisinde lider ve tekstil endüstrisinde geniş bir yelpazede kimyasal ürünlerle lider olan Novotex Italiana’nın bugün tekstil sektörüne girmek için yeni ortaklık.

Ortaklık, Durante & Vivan’ın yenilikçi ürün, üretim ve know-how ile tekstil dünyasında geniş deneyime ve Novotex Italiana’nın küresel ağına yönelik araştırma ve geliştirme konusundaki temel gücünü bir araya getiriyor ve sunacak bir “One Stop Shop” konsepti yaratıyor. tekstil endüstrisi için laminasyon için tam bir membran hattı ve yapıştırıcılar.

Durante & Vivan Genel Müdürü Cosetta Ottolini, “Bu, şirketimizi yeni bir pazar segmentine yerleştirmek ve gelişim planımızın hedeflerini, özellikle de satış pazarlarının çeşitliliğini elde etmemize yardımcı olan çok önemli bir adımdır” dedi. “Dünya çapında iyi tanınan bir şirket olan Novotex Italiana’nın kapsamlı ağı bize ürünlerimizi çok hızlı ve küresel bir şekilde sunma fırsatı veriyor.”

Novotex Italiana İcra Kurulu Başkanı Paolo Magni “Bu, tekstil sektöründe 45 yılı aşkın tecrübesiyle, başka bir endüstri liderine katılarak, şimdi Hotmelt ile komple bir ürün yelpazesi sunuyor” dedi. Yüksek Yenilikçi Teknoloji örgütü olarak görülmesi açısından bizim için. ”

Durante & Vivan SpA , 1962’den beri yüksek performanslı endüstriyel yapıştırıcılar üreten ve pazarlayan, köklü ve yenilikçi bir şirkettir. Şirket, İtalyan pazarında lider ve küresel ahşap işleme endüstrisindeki en önemli oyunculardan biridir. İddialı geliştirme projelerinden biri, tekstil ve otomotiv gibi yeni pazarlar için eksiksiz bir yapıştırıcı yelpazesi sunmaktır.

Novotex Italiana SpA , 1970 yılından beri küresel pazarda kaplanmış kumaşlarda faaliyet göstermektedir. Günümüzde, sektördeki liderler arasında yer almakta ve uzmanlık bilgisi sayesinde, kendilerini son derece rekabetçi bir seviyede konumlandırmak isteyenler için bir referans noktasıdır. deneyim, devam eden araştırma ve en ileri teknolojilerin geliştirilmesi.